Obnovitelné zdroje

Obnovitelné zdroje

V roce 2008 vzniká středisko S-Energie, která je divizí podniku ELSEREMO a.s.. Důvodem vzniku S-Energie byla potřeba přesnější kontroly hospodaření a především soustředění skupiny pracovníků na toto specifické odvětví. Všichni naši pracovníci jsou vysoce vzdělaní a zkušení v oboru elektrorozvodů. Zaručujeme absolutní profesionalitu a fundované informace.

S-Energie se opírá o tradici společnosti ELSEREMO, a.s., která vznikla v roce 1990. ELSEREMO a.s. během svojí existence realizovalo, v oblasti elektroinstalací, nespočet zakázek po celém světě. Zdánlivě mladá S-Energie tak splňuje požadavky soukromých odběratelů i velkých investorů – tedy spolehlivou záruku a profesionální realizaci.

Provádíme návrhy a montáž fotovoltaických systémů proprůmyslové objekty a rodinné domy. Nabízíme špičkové komponenty s dlouhodobou životností, odbornou montáž a komplexní služby k úspěšné realizaci fotovoltaického sytému. Fotovoltaickou elektrárn Vám navrhneme zdarma a dle Vašich individuálních podmínek a požadavků.

Cílem našeho týmu je poskytovat pravdivé a podrobné informace o fotovoltaice, státních podporách, vývoji a směřování tohoto odvětví. Každý krok, který zákazníkovi doporučíme, má svoje opodstatnění. Vždy jsme připraveni fundovaně zodpovědět vaše otázky a plnit vaše přání. Fotovoltaické elektrárny jsou pro mnoho zákazníků investicí. S-Energie vám bude vždy spolehlivým partnerem a spolehlivou zárukou, že vložené prostředky budou efektivně zúročeny.

 


Copyright © ELSEREMO a.s.    /    Login    /    tvorba webových stránek by NOTIF s.r.o.